Silikon Vadisi Gezisi ve Girişimcilik Kampı


HelloAmerika | Silikon Vadisi Turu

Silikon Vadisi gezileri eğitim kurumlarımıza özel olarak düzenlenir. Organizasyon kapsamında Intel, Google, Apple, Microsoft, Facebook, Twitter, Netflix, Youtube, HP, Oracle, Adobe, Yahoo, Nvidia, Tesla, vb. gibi firmalarda görevli mühendislerle bir araya gelerek teknoloji firmaları ziyaretleri ve workshoplar gerçekleştirilir. Bilim, kültür ve eğlencenin bir arada olduğu Silikon Vadisi gezilerimiz sizlerin uygun gördüğü tarih aralıklarına göre planlanır.

Silikon Vadisi Nedir?
İnternet ve teknoloji sektörünü oluşturan binlerce şirketin yer aldığı Kaliforniya eyaletinindeki San Francisco şehrinin hemen güneyindeki San Jose vadisine Silikon Vadisi ismi verilir. Girişimcilik karakteristiği ile tüm dünyada bilinir. Silikon Vadisi'nde girişimcilik ruhunun çok yüksek olmasından dolayı mezun olan gençlere çok iyi maaşlar teklif edilmesine rağmen, öğrenciler mezuniyet sonrası kendi Startup'larını kurarak girişimci olmayı hedeflerler.

Silikon Vadisi Gezisi Programı:
Programımız Silikon Vadisi tanıtım turu ve temel girişimcilik kavramları eğitimi ile başlar. San Francisco, Los Angeles, Hollywood, Beverly Hills, Las Vegas, Santa Barbara, San Diego gibi şehirlerin dâhil olabildiği Silikon Vadisi turumuzda, öğrencilerimize geniş bir perspektifte bilişim teknolojileri alanında uygulamalı bilgiler verilir. Bölgede bulunan Stanford, Berkeley, Caltech, UCLA ve UCSB gibi üniversiteleri gezme ve tanıma fırsatı bulurlar. Üniversite kampüs turlarının ardından, öğrenciler teknoloji girişimcileri ile bir araya gelerek çalışma atölyelerine katılırlar.

Silikon Vadisi Gezisinde Uğradığımız Diğer Yerler:
Ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik düzenlediğimiz Silikon Vadisi gezileri ve Silikon Vadisi turları sırasında öğrencilerimizin ve gençlerimizin ilgisini çekecek (Bilim müzesi gibi) bilimsel ve kültürel yerler, (Los Angeles Lakers, Golden State Warriors NBA basketbol maçları gibi) sportif aktiviteler ve (Disneyland Park, Universal Studios Hollywood, gibi) eğlence parklarına da uğrarız.

Silikon Vadisi Gezisi Tarihleri:
Silikon Vadisi gezileri öğrencilerin yaş aralıkları, ilgi alanları ve okul müfredatınız göz önüne alınarak, okul ara tatillerinde ya da dönem içerisinde, okulunuza özel olarak düzenlenir. Bilim, kültür ve eğlencenin bir arada olduğu Silikon Vadisi gezimiz öğretmenlerin uygun gördüğü tarihlerde düzenlenir.

Silikon Vadisi Gezisi Ücreti:
Silikon Vadisi gezileri öğrenci velilerinin bütçelerine en uygun fiyata gelecek şekilde planlanır. Bizden teklif almayı unutmayın. Bizimle iletişime geçin, okulunuza özel Amerika'ya en uygun fiyatlı Silikon Vadisi gezisi düzenleyelim.

Bilişim teknolojilerini merak eden, bilim sevdalısı, yenilikçi fikirler üretmeyi seven, ileride kendi şirketini kurmayı hayal eden öğrencilerimizi ve gençlerimizi Silikon Vadisi gezimize bekliyoruz.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


İletişim ve Bilgi Formu

Tüm Hello AMERİKA okul gezileri için Tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım