Hakkında

HelloAmerika ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik yurt dışı okul gezileri, okul turları, NASA turu, NASA uzay kampı, Silikon Vadisi turu, bilimsel ve teknik turlar, bilim festivali ve şenlikleri, yurtdışı öğrenci organizasyonları, üniversite eğitimini ABD'de devam etmek isteyen lise öğrencileri için ABD'nin en iyi üniversitelerine ziyaret ve tanıtım turu, yurtdışı eğitim organizasyonu, uluslararası öğrenci programları, uluslararası serfikalı eğitim programları, ABD'de dil okulu, öğrenci mentorluğu ve rehberlik alanında hizmet veren profesyonel bir organizasyondur.

 

Neden Hello Amerika?

HelloAmerika | About Us

Eğitim altyapısını hem yurt içi hem de yurt dışında Amerika'da tamamlamış olan kurucuları ile 2015'de faaliyete geçen ve kısa sürede adından söz ettiren HelloAmerika, öğrenciler, öğretmenler ve velilerin beklenti, ihtiyaç ve isteklerini anlayarak planlama, etkin ve geniş kapsamlı yurtdışı organizasyonu yapmada deneyime sahip bir takımdır.

HelloAmerika | Mission

Özellikle Amerika Birleşik Devletleri üzerinde uzmanlaşmış ekibimizle yurtdışı eğitim almak, bilimsel ve teknik turlara katılmak isteyen öğrencilere ihtiyaç, amaç ve imkânları çerçevesinde en cazip, verimli ve kaliteli seçimi yapmalarına yardımcı olmak, yeni ufukları göstermek, yenilikçi seçenekler ve çözümler üretmek.

HelloAmerika | Vision

Yurtdışında eğitim almanın önem kazandığı günümüzde, sektörde öncü, hizmetinde örnek, sunduğu hizmetler kapsamında güvenilirliği ve referansları ile anılan bir kuruluş olarak, öğrencilerin, öğretmenlerin ve okulların ilk tercih ettiği organizasyon ekibi olarak sürdürülebilir büyümeyi yakalamak, başarıyı kalıcı kılmak.

 
 

Eğitimini hem Türkiye'de hem de Amerika'da almış, Amerika’da uzun yıllar yaşamış ve uluslararası şirketlerde görev almış, dil becerileri ve farklı kültürleri yakından tanıyan bir ekipten oluşan dinamik kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Edindiği bu tecrübe ve çalışma ağı sayesinde, kaliteden ödün vermeden, programlarını en uygun fiyata sunmaktadır.

Bizi diğer oluşumlarından farklı kılan en önemli özellik, sadece güven telkin etmekle kalmayıp yurtdışı eğitim organizasyonları ve uluslararası öğrenci programları ile elde etmek istediğiniz sonuçlara ulaşmasınızı sağlayan, sürece tamamen dâhil olan, kişisel, etkili ve profesyonel tarzımızdır.

 

Sunduğumuz Hizmetlerden Bazıları:

Okul Turları
Okul Gezileri
NASA Uzay Kampı
Silikon Vadisi Turu
ABD'de Dil Okulu
ABD'de Üniversite
Bilim Festivalleri
Kariyer Koçluğu
Kültürel Oryantasyon
Yurtdışında Eğitim
Rehberlik / Mentorluk
Eğitim ve Danışmanlık
 
 

Bizimle hemen iletişime geçin, okulunuza özel Amerika'ya NASA gezisi veya Silikon Vadisi gezisi düzenleyelim.İletişime geçmek için aşağıdaki mavi butona basınız.

İletişim ve Bilgi Formu

 

Bu sayfayı duyurmak için Twitter'da paylaşalım