ABD'de Eğitim Turu ve Amerika'da Üniversite Tanıtım Gezisi


HelloAmerika | ABD'de Eğitim Turu

Yurtdışı eğitim almak günümüzde birçok öğrencinin hayali. Küreselleşen dünyada yurtdışında tecrübe ve bilgi edinmek öğrencilerin kariyerinde ve iş hayatında pek çok avantajlar getiriyor.

Üniversite eğitimini Amerika'da almak isteyen lise öğrencileri ve Amerika'da dil okuluna gitmeyi düşünen gençlerimiz için ABD'ye eğitim turu yapıyoruz. ABD’de iyi bir üniversite eğitimi almak tüm dünyadan yüz binlerce öğrencinin hayallerini süslüyor. Ülkemizden ABD'ye gidip orada prestijli bir eğitim alıp, geleceğe güvenle bakmak isteyenlerin sayısı yıldan yıla artış gösteriyor.

Amerika, dünyanın birçok ülkesinden insanın bir arada yaşadığı bir ülkedir. Bu ülkede konuşulan İngilizce dili ise evrensel dil olarak kabul edilmektedir. ABD'de eğitim görmek hem meslek edinme adına hem de yabancı dil edinme konusunda gençlere çok büyük avantajlar sağlıyor. Amerikan üniversiteleri yüksek standarttaki eğitim kaliteleriyle dünyada ilk sıralarda bulunur. Amerika’da eğitim görürken teknolojideki en son gelişmelere ve yapılan en güncel araştırmalara tanıklık etme şansı bulursunuz.

ABD'de eğitim turumuz ile öğrenciler Amerika’daki üniversiteleri eğlenceli bir organizasyonla tanıyor, eğitim hayatındaki hedeflerini büyütüyorlar. Ayrıca, yurtdışı eğitimin öğrenciye kazandırdığı bilgi ve becerileri deneyimleme ve kariyerlerini belirlerken bu deneyimlerden kendilerine bir çıkarım yapma imkanı sağlayacaklardır.

Amerika'da üniversite okumak isteyen lise öğrencilerimizi ve Amerika'da dil okuluna gitmeyi düşünen gençlerimizi ABD'de eğitim turumuza bekliyoruz. Bizimle iletişime geçin, okulunuza özel Amerika'ya Yurtdışı Eğitim gezisi düzenleyelim.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


İletişim ve Bilgi Formu

Tüm Hello AMERİKA okul gezileri için Tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım